CATEGORIES OF PRODUCTS

BY MANUFACTURER
banner elektryczna grzalka do grilla

Karabin rewolwerowy piechoty USA 1850r. DENIX 1188 - replika

Availability: termin realizacji 1 - 7 dni
Price: €110.05


Karabin rewolwerowy piechoty USA 1850r. DENIX 1188

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania
Replika strzelby Colt Root Infantry - karabinka rewolwerowego piechoty z 1850 r. Replika, podobnie jak pozostałe, została odlana z lekkiego stopu: cynku i aluminium. Drewno użyte w prezentowanej broni to odpowiednik polskiej sosny, z widocznym usłojeniem, pobejcowane, precyzyjnie dopasowane do metalowych części. Możliwość oddania tzw suchego strzału. Colt posiada obrotowy bęben z sześcioma komorami nabojowymi. Bęben można obrócić bezpośrednio - zostawiając kurek na pierwszym progu, lub obracany jest automatycznie przez mechanizm podczas napinania kurka. Pod lufą umieszczono ruchomy klin - dźwignię zakończoną tłokiem. Można ją bez problemu wsuwać i wysuwać do komór bębna. Demontaż bębna jest niemożliwy - oś bębna jest niezdejmowalna zaś ozdobny uchwyt służący do jej wysuwania został zaznaczony w odlewie.

Wymiary:
  • waga: 2,560 kg
  • długość: 112,5 cm
  • wysokość od spodu kolby do kurka: 18,5 cm
  • grubość: 5,2 cm
Dobra jakość wykonania repliki, wizualnie i mechanicznie bez zarzutu. Piękna, kultowa broń. Właściciel tego cacka będzie miał podwójną satysfakcję, po pierwsze, będzie miał broń nietuzinkową, po drugie, jeśli czytał w młodości Karola Maya, to będzie mógł się poczuć jak Old Shatterhand.

Replika wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych, ani możliwości przeróbki na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).

Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

About us
Contact
Allegro sales
Recommend our store
/strzelba-colt-root-infantry-denix-1188.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 473